
Samenwerking voor een goede afvalstart
Deze week stonden we met een KCA-wagen bij Van Hall Larenstein (HVHL) in Leeuwarden. Studenten konden daar eenvoudig hun klein chemisch afval inleveren. De actie is een samenwerking tussen HVHL, gemeente Leeuwarden en Omrin.
Voor het eerst op kamers
Voor veel studenten betekent de start van een nieuw studiejaar ook voor het eerst op kamers wonen. Daarbij hoort zelf je huishouden regelen en nadenken over wat je met verschillende soorten afval doet. Want waar laat je bijvoorbeeld verfresten, batterijen, een lege vape of een klein elektrisch apparaat?
Met de KCA-wagen op het schoolterrein maakten we het studenten zo makkelijk mogelijk om deze spullen op de juiste manier in te leveren. Daarnaast konden zij bij ons terecht met vragen over afval en afval scheiden in Leeuwarden.
