Succesvolle Bauke Mollema Tocht
Leestijd: Geplaatst op: 8-08-2021Afgelopen zaterdag werd de 8e editie van de Bauke Mollema Tocht georganiseerd. Vanwege corona kon er een 'beperkt' aantal deelnemers meerijden. Omrin is duurzaam partner van het evenement. Al het afval wordt circulair verwerkt. Ook reed het wielerteam van Omrin mee aan de toertocht door het Groninger land.
Bauke Mollema krijgt deze blijk van waardering zowel voor zijn prestaties in internationale wielerwedstrijden als de Giro d’Italia, de Tour de France en de Vuelta als voor zijn inzet voor het promoten van de wielersport en de manier waarop hij Zuidhorn en het Westerkwartier in beeld brengt.
Die laatste twee elementen komen samen in de Bauke Mollema Tocht, die zaterdag voor de achtste keer wordt verreden. De in Zuidhorn opgegroeide Mollema heeft niet alleen zijn naam verbonden deze wielertocht door het gebied waar hij zijn eerste meters aflegde op weg naar een succesvolle carrière, hij fietst traditiegetrouw ook mee met zijn fans en andere wielerliefhebbers.
Ambassadeur
Daarnaast is Bauke Mollema, samen met Marit Bouwmeester, ook ambassadeur van Omrin voor beter afvalscheiden. Met Scheid Advies - waar je wel wat aan hebt - wijzen zij op het belang van minder afval en meer herbruik.
Lees hier alles over de campagne.