Samen met IKEA en Philips voor een circulaire toekomst
Geplaatst op: 17-08-2017Steeds meer (grote) bedrijven richten zich actief op de circulaire economie. Circulaire economie gaat verder waar recyclen ophoudt. En daar doen wij als Omrin natuurlijk graag aan mee. Philips heeft een duidelijk filmpje over de circulaire economie, klik hier.
Wist je dat? In Nederland eindigen elk jaar 600.000 wasmachines bij het grof vuil ...
En IKEA presenteerde onlangs nieuwe duurzame producten en samenwerkingen in een IKEA Lab, het eerste energieneutrale event van IKEA ter wereld.
Duurzaamheid vormt een centraal thema: IKEA wil in 2020 volledig energieneutraal zijn. Zo zetten ze extra in op energiezuinige ledverlichting en duurzaam design. Om verspilling tegen te gaan, laten ze hun niet-verkochte textiel verwerken tot een nieuwe textielcollectie.
Wist je dat? In Nederland gooien we elk jaar 135 miljoen kilo kleding in de afvalbak...
Ook Omrin staat in contact met bedrijven als IKEA en Philips om samen te kijken naar een circulaire toekomst, met name ten aanzien van de verwerking van kunststof. Door van ingezameld kunststof weer grondstof te maken, met praktische toepassingen. Samen halen we alles eruit!
Wist je dat? In Nederland worden elk jaar 1 miljoen fietsen weggegooid...